خلاصه داستان سریال استانبول ظالم قسمت ۴ + زیرنویس و دوبله

جیوان به خواهرش تیکه می اندازد و او را مقصر این سرایداری و زندانی شدن میداند. جیوان بخاطر حرفهای تندش، از مادرش سیلی میخورد. او ناراحت به بیرون میرود و تلفنی به دوستش میگوید که به روستا باز خواهد گشت…
نورتن به خانه ی سرایداری می رود تا دختر پرستار را با خود ببرد. سحر دلیل خواستن دخترش را می پرسد و میخواهد خودش هم همراه شود اما نورتن اجازه نمی دهد و جمره را با خود می برد. جرن که فکر میکرد نورتن برای بردن او آمده، ناراحت و عصبی میشود. در اتاق آگاه بالای سر ندیم ایستاده است و با آمدن جمره از او میخواهد تا برادرزاده اش را معاینه کند. ندیم روی ویلچر ‌نشسته و گردنش خم شده است. او به نقطه ای خیره شده و پلک نمیزند و حتی نتوانسته غذایش را بخورد. آگاه توضیح می دهد که هرچند وقت یکبار حافظه اش را نیز از دست میدهد و کسی را نمیشناسد. حتی بهترین دکترها هم نتوانسته اند بیماری اش را درمان کنند بخاطر همین آگاه از دست دکترها شاکی ست. جمره با معاینه متوجه می شود که دارویی به ندیم خورانده شده است. آگاه بیشتر از قبل عصبانی میشود و گمان میکند دکترها داروی اشتباه تجویز کرده اند. او اکیپی از آزمایشگاه خبر می کند تا با انجام آزمایش وجود آن ماده را در خون ندیم اثبات کند.
پسر آگاه (جنک) قرار است فردا صبح از آمریکا به استانبول بازگردد و شنیز جشنی برای سوپرایز پسرش ترتیب داده . اما جنک بدون اینکه به کسی خبر دهد، زودتر از موعد به استانبول آمده است. او سه دختر خیابانی که فاحشه بودند را سوار ماشین میکند و به هتل می برد. در حالی که جنک لم داده است، دختر ها با موزیک ترکی برایش می رقصند. او با بی میلی به آنها نگاه میکند و کمی بعد به سرویس بهداشتی میرود و پنهانی به پلیس راپورت میدهد. او به دست خودش کاری میکند تا پلیس به هتل بیاید و همه را دستگیر کند. اخبار دستگیری جنک کاراچای در تمام اینترنت پخش میشود و خواهرش داملا، ویدیو را در گوشی تلفن اش میبیند. شنیز با دیدن ویدیوی بازداشت شدن پسرش همراه فاحشه ها، دست و پایش را گم میکند و میداند اگر آگاه با خبر شود بسیار عصبانی خواهد شد. تلفن خانه زود به زود زنگ میخورد و همه از این اتفاق با خبر شده اند. درحالی که آگاه در اتاق ندیم است، تماسی دریافت میکند و جریان را میفهمد. او ندیم را به دست جمره امانت میدهد تا به کاری رسیدگی کند و همراه بادیگارد هایش به اداره پلیس می رود. مراحل آزاد شدن جنک طی میشود و پدر و پسر بعد از پنج سال با یکدیگر رو به رو میشوند. آگاه بدون اینکه با پسرش سلام و احوالپرسی کند مستقیم به سمت ماشین رفته و سوار میشود. جنک که نمیخواست به خانه برود به زور بوسیله بادیگاردها سوار ماشین دیگری میشود تا اورا به خانه ببرند.
داملا به تازگی از دوست پسرش جدا شده و میبیند او در دیسکو با دختر های دیگر میپلکد. داملا حرصی میشود و میخواهد به آن دیسکو برود. او جیوان را میبیند که دارد به خانه بازمی‌گردد و با عجله به او میگوید راننده اش شود. جیوان سوار ماشین می‌شود ولی از آنجا که استانبول را نمی‌شناسند، داملا به او آدرس میدهد. پس از رسیدن به مقصد، داملا به دیسکو میرود و میز دوس پسرش را بهم میزند. به پسر و دخترهای دورش فحش میدهد و بیرون می‌آید و پسر به دنبالش. او دستش را روی داملا بلند میکند اما جیوان نمی‌گذارد داملا سیلی بخورد و پسر را میزند. داملا و جیوان با عجله سوار ماشین میشوند و آنجا را ترک میکنند.
شنیز که علت این کارهای جنک را حضور ندیم می داند، به طبقه بالا میرود. او متوجه حضور جمره نشده و به ندیم ناسزا میگوید اما جمره سرفه ای میکند تا دیده ‌شود. شنیز از دیدن جمره جا میخورد و نمیداند او کیست برای همین پرس و جو میکند. آگاه و جنک از راه می‌رسند و شنیز برای استقبال به پایین میرود و پسر‌ش را در آغوش میگیرد. جمره متوجه شده که آن زن با ندیم بدرفتاری میکند و ممکن است او این بلا را سر ندیم آورده باشد. جرن که از خانه ی سرایداری متوجه آمدن جنک شده، پنهانی از خانه خارج میشود تا جنک را ببیند. او خیال میکند جنک شوهر آینده اش است. جمره از پنجره خواهرش را میبیند که پنهانی وارد عمارت میشود سپس برای اینکه جلویش را بگیرد از اتاق بیرون میرود. آگاه و جنک در سالن پذیرایی دعوا میکنند و جنک یک سیلی از پدرش میخورد. او که ناراحت شده به طبقه بالا میرود و شنیز به دنبالش. جمره که در راه پله ایستاده بود، اتفاقی به اتاق جنک برای پنهان شدن میرود. شنیز به پسرش التماس میکند که در خانه بماند و برایش سوپرایزی آماده کرده. جنک بی توجه به اتاقش میرود و با جمره رو به رو میشود. او گمان میکند جمره سوپرایز امشب است و اورا میبوسد.
سحر از اینکه بچه هایش به خانه نیامده اند آرام و قرار ندارد و به اتاق نریمان میرود و پول های زیادی دست او میبیند. پس از پرس و جوهای سحر، نریمان اعتراف میکند که به آگاه دختر فروخته است…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *