خلاصه داستان سریال عشق اجاره ای قسمت ۱۱ + زیرنویس و دوبله

دافنه به مهمان ها میگوید کفش های جدید طراحی شده در شرکت جا مانده اند، و بهتر است فردا آنها را ببینند. بعد از رفتن مهمانها، امید و سینان از دافنه تشکر میکنند که از مهلکه نجاتشان داده است. ناگهان کورای با امید تماس میگیرد و از او میخواهد فورا به شرکت بیاید. همگی به شرکت میروند و دافنه در خانه میماند. کورای جعبه ی کفشی از بین جعبه ها بیرون میاورد، نشانِ امید میدهد و میپرسد که همان کفش گم شده است؟ امید که باورش نمیشد تایید کرد ولی از اینکه چرا کفش جدید آنجاست گیج شده بود. نریمان گفت که حتما قاطی کفش های دیگر شده بوده است. یاسمین نیز تایید کرد. امید و سینان از اینکه بلاخره کفش پیدا شد، نفس راحتی کشیدند و با خیال راحت رفتند. نریمان یاسمین را تهدید میکند تا خودش استعفا بدهد و گورش را از شرکت گم کند، وگرنه همه چیز را به امید میگوید و آبرویش را میبرد. درخانه دافنه نشسته بود و به حلقه آبی و زیبا نگاه میکرد. امید به خانه می آید و دافنه را تماشا میکند. حسی بین او و دافنه به وجود آمده است. امید داخل میشود و خبر خوش پیداشدن کفش را میدهد. دافنه از خوشحالی امید را بغل میکند، هردو لبخند میزنند. دافنه انگشتر را به امید برمیگرداند و میرود. او در قلبش چیزی حس میکند که تاحالا نداشته. صبح روز بعد سینیور ایتالیایی در شرکت طراحی جدید امید را میبیند و میگوید که این کفش یک اثر هنریست. او قول داد در تمام بوتیک هایش، کفش را به فروش برساند. امید با خوشحالی سینیور را راهی میکند.
یاسمین با گریه نامه ی استعفایش را مینویسد. اما ناگهان امید وارد دفترش میشود و یاسمین به دروغ برای علت ناراحتی اش ، بیماری مادرش را میگوید. از امید میخواهد دونفری برای هواخوری بیرون بروند. هنگام رفتن شان، یاسمین به دافنه تیکه می اندازد که با امید قرار دونفره دارد. سینان که دافنه را پکر و ناراحت میبیند به صرف قهوه دعوتش میکند. دافنه جریان بدهی برادرش و دویست هزار لیر را به سینان تعریف میکند. و سینان تازه متوجه میشود چرا دافنه پیشنهاد نریمان را قبول کرده است.
اسی عشقش را به نهال اعتراف میکند و میگوید تمام مدت دوستش داشته و دلش میخواهد با او وقت بگذراند. اسی بعد از گفتن حرفهایش میرود. سردار شایعاتی در مورد اسی و نهال میشنود و سریعا پیش نهال میرود و غیرمستقیم میگوید که او خوشش می آید و میرود. نهال گیج شده است که اینجا چه خبر شده…
ArtemisS

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *