مهمان برنامه دورهمی چهارشنبه

امشب چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ یکی از سلبریتی های معروف مهمان برنامه دورهمی میباشد که اجرای آن بر عهده مهران مدیری عزیز میباشد ؛ این برنامه ساعت ۲۲ از شبکه نسیم پخش میشود .

 

امشب برنامه دورهمی - مهمان برنامه دورهمی چهارشنبه

 

مهمان امشب برنامه دورهمی چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ 

اسم و بیوگرافی مهمان امشب دورهمی را در تاریخ ۲۸ اسفند ساعت ۱۷ در همین صفحه قرار میدهیم ؛ پیشاپیش از صبوری و همراهی شما عزیزان سپاس گذاریم .

 

مهمان دورهمی در چهار شنبه ۲۱ اسفند ۹۸ که بود ؟

مهمان امشب برنامه دورهمی جناب آقای دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی بودند .

 

عبدالجلیل کلانتر هرمزی - مهمان برنامه دورهمی چهارشنبه

 

بیوگرافی برنامه دورهمی فصل چهار

دورهمی نام یک مجموعه تلویزیونی با اجرا و کارگردانی مهران مدیری است که از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ با تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی و هاشم رضایت در شبکه نسیم شروع به پخش کرد. ابتدا مهراب قاسم خانی کارگردانی این برنامه تلویزیونی را بر عهده داشت بعداً به دلیل برخی مشکلات از جمله ممنوع‌التصویر بودن قاسم خانی از قسمت سیزدهم به بعد مهران مدیری کارگردانی را بر عهده گرفت.

این مجموعه، اواسط پاییز سال ۹۴ و با آغاز مقدمات ساخت دکور وارد مرحله پیش تولید شد. هدف سازندگان، ارائه یک مجموعه تلویزیونی با ساختاری کاملاً متفاوت نسبت به سایر آثار نمایشی پیشین تلویزیون بوده‌است. برنامه دورهمی یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیون ایران به‌شمار می‌رفت. سید مصطفی احمدی تهیه‌کننده فصل ۳ این مجموعه، در خرداد ۹۸ با قاطعیت از منتفی شدن سری جدید دورهمی در (فصل چهارم) خبر داد. اما در شب یلدا (۳۰ آذر) قسمت جدید پخش شد. قالب گفتگوهای این فصل اقتباسی از گفتگوهای آخر شب یا لیت نایت تاک شو می‌باشد.

دورهمی دکوری عظیم دارد، به صورتی که در هر قسمت ۴۰۰ نفر از مخاطبان که طی یک فراخوان برای حضور در برنامه ثبت نام می‌کنند، به تماشای دورهمی می‌نشینند،در واقع مجموعه به مانند تئاتری است که در هر قسمت مخاطبانی حدود ۴۰۰ نفر را به عنوان تماشاگر پذیرا است،پس از پایان این مجموعه هدایایی که از میهمانان گرفته شده در موزه ای به نام موزه دورهمی نگه داری می‌شود و سپس به حراج گذاشته شده و درآمد آن صرف امور خیریه می‌شود.

 

مطالب مرتبط : 

مهمان دورهمی پنج شنبه

مهمان دورهمی جمعه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *